Kategorie

W przypadku zauważenia jakiegoś błędu w działaniu sklepu prosimy o kontakt z administratorem

O Firmie

Szanowni Miłośnicy Roślin,

Miło mi Państwa powitać na mojej stronie internetowej, dzięki której mogę Wam przybliżyć asortyment proponowanych przeze mnie roślin jak i opowiedzieć parę słów o sobie, aby mój kontakt z Państwem był jeszcze lepszy niż do tej pory.

Nazywam się Urszula Wesołowska i jestem właścicielką gospodarstwa ogrodniczego zwanego Ogrodem Komercyjnym. Od kilkunastu lat kolekcjonuję rośliny, co sprawia mi ogromną przyjemność. Radość z każdej nowo nabytej rośliny przyczyniła się do tego, by moje hobby stało się jednocześnie pracą, której oddaje się całą duszę, a poświęcony czas na pracę w ogrodzie był czystą satysfakcją.

Rośliny, które znajdziecie w mojej ofercie rozmnażam samodzielnie, a ich ilość jest już na tyle duża, że mogę się z Państwem nimi dzielić. Sprzedaż prowadzę od siedmiu lat i z roku na rok proponowany asortyment znacznie się powiększa.

Na pomoc w ogrodzie mogę liczyć ze strony męża, z którym łączy nas wspólna pasja do roślin. Udziela mi niejednokrotnie cennych porad, ponieważ sam interesuje się rzadkimi odmianami roślin, które sprowadza z całego świata. Najbardziej interesują męża, jako kolekcjonera, nowe odmiany. Wielką radość sprawia mu testowanie, jak rosną w naszym klimacie. Z tego powodu ukończył studia podyplomowe na Politechnice Wrocławskiej na wydziale Architektury, kierunek architektura Krajobrazu.

Od kilku lat prowadzimy także współpracę z różnego rodzaju organizacjami zrzeszającymi miłośników roślin na terenie Europy.

W najbliższej przyszłości planuję rozszerzyć zakres usług, który będzie między innymi obejmował:

  • zagospodarowania terenów zieleni
  • pielęgnację roślin
  • nawadnianie systemów zieleni
  • doradztwo w zakresie przygotowania Pana / Pani do rozmowy z firmą, która będzie zagospodarowywała Państwa ogród, udzielenie cennych wskazówek, które wyeliminują ewentualne późniejsze niedomówienia
  • uczestniczenie wraz z Państwem w rozmowie z firmą
  • wystawienie opinii powykonawczej dotyczącej zgodności posadzonych roślin do istniejącego projektu, ponieważ zdarza się coraz więcej pomyłek, jak również wsadzane są niejednokrotnie rośliny zastępcze, wyglądające bardzo podobnie

Mam nadzieję, że moja współpraca z Państwem sprawia Państwu tyle radości, co mi. Każdy indywidualny kontakt i podzielenie się doświadczeniami, a jednocześnie przeżyciami jest dla mnie mile spędzoną chwilą.

 

Urszula Wesołowska

 

"Kwiaty są dowodem na to, że piękno ma boski wymiar."
Ewa Radomska